Mobile Heritage i 'Wielokulturowe dziedzictwo Wilna'

W ramach CHSH i grupy badawczej MobileHeritage, grupa studentów wzięła udział w wyprawie studyjnej pt. 'Wielokulturowe Dziedzictwo Wilna w Perspektywie Multisensorycznej'.
więcej o Mobile Heritage i 'Wielokulturowe dziedzictwo Wilna'

DIOGENES Kick-off meeting 12-13 X 2023

W dniach 12–13.10.2023 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbyło się wydarzenie inaugurujące działalność grupy DIOGENES (Digital Network of European Legal Historians), utworzonej przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o DIOGENES Kick-off meeting 12-13 X 2023

Study Visit to the "In Flanders Fields Museum"

From October 4th to 7th, 2023, Dr. Kamil Ruszała, the PI of the research group "Heritage of War" within the CHSH, conducted a study visit to the "In Flanders Fields Museum" in Ieper/Ypres, Flandria, Belgium.
więcej o Study Visit to the "In Flanders Fields Museum"

DIOGENES - inauguracja

W dniach 12.10-13.10. 2023 odbędzie się w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim oficjalna inauguracja grupy networkingowej DIOGENES (Digital Network of European Legal Historians).
więcej o DIOGENES - inauguracja

Maria Jukna, doktorantka UJ, na "Mnemonics – Network for Memory Studies"

Maria Jukna, uczestniczka Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ, dzięki finansowaniu ze strony CHSH, uczestniczyła w szkole letniej organizowanej przez Mnemonics – Network for Memory Studies.
więcej o Maria Jukna, doktorantka UJ, na "Mnemonics – Network for Memory Studies"