Study Visit to the "In Flanders Fields Museum"

From October 4th to 7th, 2023, Dr. Kamil Ruszała, the PI of the research group "Heritage of War" within the CHSH, conducted a study visit to the "In Flanders Fields Museum" in Ieper/Ypres, Flandria, Belgium.
więcej o Study Visit to the "In Flanders Fields Museum"

DIOGENES - inauguracja

W dniach 12.10-13.10. 2023 odbędzie się w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim oficjalna inauguracja grupy networkingowej DIOGENES (Digital Network of European Legal Historians).
więcej o DIOGENES - inauguracja

Maria Jukna, doktorantka UJ, na "Mnemonics – Network for Memory Studies"

Maria Jukna, uczestniczka Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ, dzięki finansowaniu ze strony CHSH, uczestniczyła w szkole letniej organizowanej przez Mnemonics – Network for Memory Studies.
więcej o Maria Jukna, doktorantka UJ, na "Mnemonics – Network for Memory Studies"

A lecture by Dr. Kamil Ruszała, October 5th, 2023

This Thursday, October 5th, 2023, a lecture by Dr. Kamil Ruszała, entitled "Architectures of Remembrance on the Crossroads of Empires" is scheduled to take place at the In Flanders Field Museum in Ieper, Belgium. We cordially invite you to partake in this event.
więcej o A lecture by Dr. Kamil Ruszała, October 5th, 2023

"Dostępność krakowskich muzeów dla młodych obcokrajowców"

Czy studiujący w Krakowie obcokrajowcy korzystają z oferty ich instytucji kultury, a jeśli tak, czy postrzegają ją jako dostępną? Zachęcamy do zapoznania się z raportem "Dostępność krakowskich muzeów dla młodych obcokrajowców".
więcej o "Dostępność krakowskich muzeów dla młodych obcokrajowców"